Generic placeholder image

Seminaras „Per juokus į geresnę santuoką“ Palanga

Kviečiame į dviejų dienų Mark Gungor DVD seminarą „Per juokus į geresnę santuoką“, kuris vyks 2018 m. balandžio 14-15 d. Palangos viešbutyje „Medūza“ (Kontininkų g. 9, Palanga) Po šio seminaro kitomis akimis pažvelgsite į Jus mylintį, bet dažnai nemokantį to parodyti sutuoktinį…

M. Gungor kalba su pavydėtinu humoro jausmu. Nepajusite, kaip greitai prabėgs seminaro laikas, nes beveik visą laiką kvatosite iš širdies. Pasisemsite vertingų žinių, kaip sustiprinti arba iš naujo padėti laimingo šeimyninio gyvenimo pamatus. Esame tikri – į Jūsų santuoką ir santykius plūstels gaivus teigiamų permainų vėjas!

Seminaro programa:
I diena
18:00 – Pradžia. Registracija.
18:10 – I dalis. „Pasakojimas apie dvejas smegenis I“.
19:25 – Kavos pertrauka su diskusijomis.
19:45 – II dalis. „Pasakojimas apie dvejas smegenis II“.
20:45 – Diskusija, vakaro pabaiga.
II diena
10:30 – Pradžia. III dalis. Mano vėliava arba „Kuo gyvena sutuoktinis“.
11:15 – Kavos pertrauka su diskusijomis.
11:35 – IV dalis. „Raktas į geresnį seksą I“.
V dalis. „Raktas į geresnį seksą II“.
12:50 – Pietų pertrauka.
14:10 – VI dalis. „Kaip išlikti susituokus ir nieko nenudėti“.
15:00 – Pasidalijimas įspūdžiais, baigiamoji “ceremonija”.

Data:
2018 m. balandžio 14-15 d. (šeštadienio vakarą ir sekmadienį).

Kaina:
Mokestis už seminarą dviem asmenims – 65 eurai (be nakvynės ir pusryčių).
Mokestis už seminarą dviem asmenims – 109 eurai (standartinis kambarys)
Mokestis už seminarą dviem asmenims – 119 eurų (liukso kambarys)
Mokestis už seminarą dviem asmenims – 129 eurai (apartamentai)

Į kainą įskaičiuota dviejų dienų seminaras su kavos pertraukomis dviem asmenims, nakvynė viešbutyje su pusryčiais ir pietumis.
Padovanokite romantišką pasimatymą seminare savo draugams ar artimiesiems! Tai – nepamirštamų įspūdžių pliūpsnis. Kvietimus artimiesiems galite įsigyti tiesiog užpildę registracijos anketą jų vardu. O kvietimą-dovaną su artimųjų vardais išsiųsime nurodytu adresu.

Registruotis į seminarą 

Seminaro pradžia pirmą dieną 18 val. Įsikurti viešbutyje galima nuo 14 val. Tai nuostabus laikas dar pabūti prie jūros, pasidžiaugti, galimybė pailsėti po kelionės. ,,Medūzos” restorane arba  kavinėje galėsite papietauti ar pavakarieniauti. Viešbutis ,,Medūza” taiko ypatingą nuolaidą seminaro dalyviams, kurie nori pasilikti dar pailsėti prie jūros. Prašau, praneškite, kad rezervuotume kambarį.

Registracija  į seminarą: užpildyti  anketą ir apmokėti pavedimu. Savo patvirtinimą atsiųsime Jums per tris darbo dienas. Kilus klausimams skambinkite tel.: +370 611 35830 arba +370 612 33499, arba rašykite el.p. info@alegris.lt