Generic placeholder image

Romantiškas Randevu „Kaip mėgautis santuoka“

Sutuoktinių poros rinkosi į romantišką, šventišką, nuotaikingą renginį pavadinimu – „Romantiškas randevu“ (pranc. randez-vous, sk. randevu – įsimylėjusių pasimatymas). Romantiškam sutuoktinių pasimatymui buvo pasirinkta ypatinga vieta. Palangoje visai šalia jūros įsikūrusiame viešbutyje „Medūza“ poros galėjo praleisti visą penktadienio vakarą ir šeštadienio popietę, atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių ir darbų, skirti laiko vienas kitam ir susipažinti su kitomis poromis. Penktadienio vakarą viešbučio „Medūza“ restorane visi mėgavosi šventine vakariene su linksma, nuotaikinga programa, žaidimais ir šokiais. Tą patį vakarą juokas skambėjo visiems kartu bežiūrint vieno žymiausių pasaulio komikų Bilo Kosbio (Bill Cosby) pasirodymą per DVD ekraną.

Po linksmo, žaismingo, penktadienio ir skanių šeštadienio pusryčių visų laukė darbingesnis rytas – mokymai „Kaip mėgautis santuoka“, kuriuos vedė Saulius ir Sanna Karosai. Sutuoktiniai ant lapelių turėjo galimybę užrašyti ir klausimų, ir savo patarimų, kas jiems padeda gyventi santuokoje. Pertraukėlės metu visi buvo pakviesti pasivaišinti kava ir užkandžiais ant viešbučio „Medūza“ stogo.

Labai dažnai gyvenime surandame laiko viskam, tik ne savo artimiausiam žmogui, todėl šis romantiškas pasimatymas sutuoktiniams suteikė puikią galimybę pabūti kartu, pabendrauti ir praturtinti savo santuoką.