Generic placeholder image

Pasimatymų projekto „Dovana būti kartu“ istorijos pradžia

Apie projektą – pastorius Saulius Karosas

,,Idėja eiti į pasimatymus su savo sutuoktiniu kilo jau prieš daug metų. Tada mes su žmona Sanna pradėjome organizuoti ,,Romantiškus randevu” savaitgalius savo draugams. Tai buvo dviejų dienų išvyka, kurios metu šokdavome, skaitydavome eiles, juokdavomės ir juokindavome kitus, bet visada skirdavome laiko žinioms apie santykius. Tie savaitgaliai buvo tokie smagūs ir naudingi, kad mes negalėdavome sulaukti kito karto.

Prieš ketverius metus suorganizavome savaitgalį pagal vieno žymiausių pasaulyje psichologų John Gottman knygą ,,Septynios darnios santuokos taisyklės”. Tada kilo idėja rinktis nebe savaitgaliais, o pabandyti rengti pasimatymus kartą per mėnesį, naudojantis knygoje esamais klausimais ir pratimais, gerinant savo santykį su sutuoktiniu.

Pernai taip ir padarėme. Pasikvietėme draugų porą ir pasiūlėme jiems septynis mėnesius vaikščioti į ,,dvigubus” pasimatymus. Namuose su sutuoktiniu pasikalbėdavome pagal knygos temas, o su draugais susitikdavome pavakarieniauti bei pasidalinti, kaip mums sekasi. ,,Dvigubi” pasimatymai visų pirma buvo naudingi dėl atsiskaitomybės – visi tingime daryti namų darbus, o draugai neleidžia apsileisti.  Taigi, aplankėme septynis skirtingus restoranus Klaipėdoje,  praturtinome vienas kitą savo skirtingomis patirtimis bei labiau pažinome vieni kitus. Mums taip patiko, kad abi poros nusprendėme vėl tai daryti su kitais draugais. Dabar kviečiame prisijungti visus, kas nori investuoti į save ir savo santuoką.

Būti pažintu ir būti mylimu yra geriausias dalykas pasaulyje!

Kelias į tai reikalauja pastangų ir laiko, bet tai yra niekis, palyginus su nauda, kurią patiri!”

Apie pirmąjį šventinį renginį

Pirmasis šventinis renginys poroms įvyko 2017 m. spalio 7 dieną viešbutyje ,,ibis Styles Klaipeda Aurora“.

Kodėl ši šventė reikalinga ir kas joje vyksta?

Gerinti savo santykius nėra lengvas užsiėmimas. Jis reikalauja laiko, sąmoningumo ir išskirtinio prioriteto. Kai mes esame ne vieni, o matome aplink save daug porų, kurių vertybės mums artimos, yra daug smagiau ir lengviau augti.

Šventėje buvo geros muzikos, vakarienė, linksmi žaidimai, sutuoktinių istorijos ir pasimatymų plano sudėliojimas.

Apie artėjantį antrąjį šventinį vakarą

Kilus klausimams kreipkitės:

Vilma +37067642018

Nora  +37063645028