Generic placeholder image

Pasaulinė lyderystės konferencija Klaipėdoje

„Nesavaudiškos lyderystės institutas“ prisideda prie jau devintus metus iš eilės Lietuvoje vykstančios Pasaulinės lyderystės konferencijos. Klaipėdoje konferencija 2018 m. vyks lapkričio 30 – gruodžio 1 d.d., LCC tarptautiniame universitete

BILIETAI JAU PREKYBOJE

KAS YRA PASAULINĖ LYDERYSTĖS KONFERENCIJA?

Ši video formato konferencija, kurioje savo patirtimi dalinasi pasaulinio garso vadovai, Lietuvoje 2017 m. lapkričio mėn. vyks jau aštuntą kartą. Pasaulinė lyderystės konferencija nėra eilinis susibūrimas. Mes tikime, kad mūsų visuomenei reikia nesavanaudiškų, sąžiningų ir nuolankių vadovų, turinčių aiškią viziją. Tokio tikėjimo vedami siekiame suburti bendraminčius, su kuriais klausydamiesi išskirtinių pranešėjų, galime kartu augti ir keisti savo aplinką.

Kam skirta ši konferencija?

  • krikščioniškų bažnyčių vadovams ir tarnautojams;
  • visuomeninių, ne pelno siekiančių ir nevalstybinių organizacijų vadovams ir darbuotojams;
  • socialines paslaugas teikiančių įmonių vadovams ir darbuotojams;
  • verslininkams ir įmonių vadovams;
  • visuomenės veikėjams, kurie vadovaujasi krikščioniškomis vertybėmis;
  • pokyčių iniciatoriams;
  • studentams;
  • visiems, kurie turi ir/ar nori lavinti savo vadovavimo dovaną.

Kaip gimė mintis rengti PLK?

Pasaulinę lyderystės konferenciją pirmą kartą surengė Willow Creek asociacija 1992 m., Jos sumanytojas – Bilas Haibelsas, vadovaujantis vienai didžiausių JAV bažnyčių. Į pirmąją konferenciją susirinko daugiau nei 2 000 dalyvių: dvasininkų, bažnyčių tarnautojų, nevalstybinių organizacijų ir verslo įmonių vadovų. Juos vienijo suvokimas, kad vadovavimas – sudėtingas pašaukimas, ir noras nuolat tobulinti savo vadovavimo įgūdžius. Dėl išskirtinio požiūrio į vadovavimą, kuriame dera tikėjimas, socialinė atsakomybė ir pasaulinio lygio vadovų patirtis, konferencijos populiarumas ėmė sparčiai augti.  Šiandien Pasaulinė lyderystės konferencija rengiama daugiau nei 400 pasaulio miestų ir daugiau nei 100 šalių. Prieš 13 metų siekiant padaryti konferenciją kuo prieinamesnę žmonėms iš įvairių šalių, buvo pasitelkta palydovinė sistema bei DVD formatas. Taip vienu metu konferencijoje gali gyvai dalyvauti šimtai tūkstančių žmonių (šiais metais numatomas dalyvių skaičius- 250 000).

Kur ir kada galiu dalyvauti PLK Lietuvoje?

2018 m. PLK Lietuvoje datos:

2018 m. Pasaulinė lyderystės konferencija Lietuvoje vyks:
Lapkričio 30 – gruodžio 1 d. (penktadienį 10:00 – 18:00, šeštadienį 9:00 – 17:00), Klaipėdoje, LCC tarptautiniame universitete.
Lapkričio 7 – 8 d.d. (penktadienį 10:00 – 18:00, šeštadienį 9:00 – 17:00), Vilniuje, Compensa kocertų salėje

 

Prisijunkite ir jūs!

Daugiau informacijos apie konferenciją, programą, atsiliepimus, video medžiagos ir kt. rasite www.lyderiams.lt
Kilus klausimamas kreipkitės tel. 8 605 24601, arba el. paštu: informacija@lyderiams.lt