Generic placeholder image

Dovana būti kartu – spalio 13 dieną

Kada paskutinį kartą kvietėte savo sutuoktinį į pasimatymą?

Kviečiame tęsti, atnaujinti ar net sukurti šią tradiciją!

Šio projekto metu poros yra raginamos kurti gražesnius, romantiškus, vertybėmis paremtus santykius. Gerinti savo santykius nėra lengvas užsiėmimas. Jis reikalauja laiko, sąmoningumo ir išskirtinio prioriteto. Kai mes esame ne vieni, o matome aplink save porų, kurių vertybės mums artimos, yra daug smagiau tobulėti. Pagal Johno Gottmano knygą „Septynios darnios santuokos taisyklės“ porų lauks septyni pasimatymai su draugų ar naujų bičiulių pora.

Pastorius Saulius Karosas apie projektą

Nuo ko pradėti?

  1. Pasikalbėkite su sutuoktiniu, ar norėtumėte kartu stiprinti savo santykius, labiau pažinti vienas kitą, atlikdami užduotis pagal knygos rekomendacijas, kviesdami vienas kitą į pasimatymus.
  2. Rekomenduojame susirasti draugų porą, kuri sutiktų atlikti knygoje pateikiamas užduotis ir norėtų kartu su jumis susitikti kartą per mėnesį kavinėje, restorane, namuose ar kt. aptarti temas ar padrąsinti vieniems kitus.
  3. Užsiregistruokite ir ateikite į šventę „Dovana būti kartu“.

Kodėl Johno Gottmano knyga?

Johnas Gottmanas yra vienas geriausių pasaulyje psichologų tyrinėjančių santuoką. Jo knyga „Septynios darnios santuokos taisyklės“ yra didžiausio pasaulyje mokslinio tyrimo apie laimingas santuokas rezultatas. Visos laimingos santuokos laikosi universalių principų – nuolat domisi savo sutuoktiniu, puoselėja gėrėjimąsi vienas kitu, leidžia savo sutuoktiniui daryti įtaką, atsigręžia vienas į kitą, nenusisuka, sprendžia iškylančias problemas, kuria bendrą ateitį. Ši knyga pilna naudingų užduočių, kurios privers jus juoktis, atrasti vienas kitame ko dar nežinojote ir įkvėps atnaujinti savo meilę.

Kada vyks ši šventė?

2018 m. spalio 13 d. (šeštadienį) 18:30 val.

Kur?

Viešbutyje IBIS, Nemuno g. 51, Klaipėda.

Kaina:

Pirmą kartą „Dovana būti kartu“ dalyvaujančiai porai kaina – 50 €. Į kainą įskaičiuota: vakarienė dviem, kava/arbata, Johno Gottmano knyga ,,Septynios darnios santuokos taisyklės“, saldus siurprizas ir muzikinė dovana.

Antrą kartą ,,Dovana būti kartu“ dalyvaujančiai porai – 39 €. Į kainą įskaičiuota: vakarienė dviem, kava/arbata, saldus siurprizas ir muzikinė dovana (rekomenduojame į renginį atsinešti savo naudojamą knygą).

Šventės metu norintiems bus galimybė papildomai įsigyti Johno Gottmano knygą ,,Septynios darnios santuokos taisyklės“.

Dėmesio – dar yra keletas vietų – norintys dalyvauti, susisiekite su Vilma +37067642018

Apmokėjimo pavedimu informacija:

Bankas: AB Swedbank
Gavėjas: VšĮ Nesavanaudiškos lyderystės institutas
Sąskaitos numeris: LT257300010130311734
Gavėjo kodas: 302718276
Mokėjimo paskirtis: „Mokestis už seminarą“

Iškilus klausimams skambinkite +37067642018 (Vilma) arba rašykite vilma@kubu.lt.

Daugiau apie projektą www.nlin.lt

Su meile,

„Dovana būti kartu“ komanda


Palik atsiliepimą

Your email address will not be published. Required fields are marked *